SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Language
ru: Язык

en: On
ru: Вкл

en: 30 Minutes
ru: 30 минут

en: Layout
ru: Макет

en: Off
ru: Выкл

en: Other
ru: Другое

en: Display title
ru: Отображать заголовок

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: 1 Minute
ru: 1 минута

en: 2 Minutes
ru: 2 минуты

en: 5 Minutes
ru: 5 минут

en: 10 Minutes
ru: 10 минут

en: 3 Minutes
ru: 3 минуты

en: Server
ru: Сервер

en: German
ru: Немецкий

en: About
ru: Информация
