SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Language
sk: Jazyk

en: On
sk: Zapnúť

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Off
sk: Vypnúť

en: Other
sk: Ostatné

en: Display title
sk: Zobrazovaný názov

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: German
sk: Nemčina

en: About
sk: Informácie o
