SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Language
sr: Језик

en: Display title
sr: Прикажи наслов

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: German
sr: немачки
