SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Language
te: భాష

en: Other
te: ఇతర

en: Display title
te: శీర్షిక చూపించు

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: German
te: జర్మన్

en: About
te: గురించి
