SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Type
tr: Tip

en: Language
tr: Dil

en: On
tr: Açık

en: 30 Minutes
tr: 30 Dakika

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Off
tr: Kapalı

en: Other
tr: Diğer

en: Display title
tr: Görünen başlık

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: German
tr: Almanca

en: About
tr: Hakkında
