Synonyms (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Taxonomy
de: Taxonomie

en: Synonyms
de: Synonyme

en: Merge
de: Zusammenführen

en: Taxonomy field @field_name not found.
de: Taxonomie-Feld @field_name nicht gefunden.

en: Merge term
de: Schlagworte zusammenführen
