Synonyms (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Synonyms
uk: Синоніми

en: Merge
uk: Об'єднати

en: Taxonomy field @field_name not found.
uk: Поле таксономії @field_name не знайдено.
