Synonyms (7.x-1.5) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Enable
af: Aktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: - None -
af: - Geen -

en: Synonyms
af: Sinonieme

en: Save
af: Stoor
