Synonyms (7.x-1.5) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Enable
ast: Activar

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Synonyms
ast: Sinónimos

en: Field
ast: Campu

en: Save
ast: Guardar

en: Failed
ast: Falló
