Synonyms (7.x-1.5) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Synonyms
eo: Sinonimoj

en: Field
eo: Kampo

en: Save
eo: Konservu

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko
