Synonyms (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Enable
hr: Omogući

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Synonyms
hr: Sinonimi

en: Field
hr: Polje

en: Save
hr: Spremi

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Numeric
hr: Brojčano

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
hr[0]: Ne mogu pronaći termin: @terms
hr[1]: Ne mogu pronaći termine: @terms
hr[2]: Ne mogu pronaći termine: @terms

en: Taxonomy field @field_name not found.
hr: Taksonomijsko polje @field_name nije nađeno.
