Synonyms (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Field
hy: Դաշտ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
