Synonyms (7.x-1.5) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Synonyms
jv: Sinonim

en: Save
jv: Simpen

en: Separator
jv: Watesan

en: Sort
jv: Urutna

en: Taxonomy field @field_name not found.
jv: Field taksonomi @field_name ora ditemokaké.
