Synonyms (7.x-1.5) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Synonyms
ka: სინონიმები

en: Field
ka: ველი

en: Manage
ka: მართვა

en: Separator
ka: გამყოფი
