Synonyms (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Field
ku: خانە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن
