Synonyms (7.x-1.5) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Enable
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Synonyms
mr: समानार्थी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Manage
mr: व्यवस्थापन

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
