Synonyms (7.x-1.6) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Enable
ar: تفعيل

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Synonyms
ar: مرادفات

en: Field
ar: الحقل

en: Save
ar: حفظ

en: Manage
ar: تسيير

en: Separator
ar: فاصل

en: Failed
ar: فشل

en: Passed
ar: نجح

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Display type
ar: نوع العرض

en: Bundle
ar: الحزمة

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
ar: أخترت كلمة خاطئة. قم بتغييرها من الخيارات

en: Select terms
ar: أختر مصطلحات

en: Taxonomy field @field_name not found.
ar: لم يتم العثور على حقل التصنيف @field_name.
