Synonyms (7.x-1.6) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Type
az: Növ

en: Enable
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: - None -
az: - heç nə -

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Manage
az: İdarə et

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Select
az: Seçin

en: Ordered list
az: Sifarişli siyahısı

en: Unordered list
az: Sıralanmamış siyahı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Display type
az: Ekran növü

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Bundle
az: Paket

en: Numeric
az: Rəqəmsal

en: Simple separator
az: Sadə ayırıcı

en: exposed
az: məruz

en: Select terms from vocabulary @voc
az: @voc lüğətindən şərtlər seçin

en: Select terms
az: Terminləri seçin
