Synonyms (7.x-1.6) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Type
be: Тып

en: Enable
be: Уключыць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: - None -
be: - Нічога -

en: Synonyms
be: Сінонімы

en: Field
be: Поле

en: Save
be: Захаваць

en: Manage
be: Кіраваць

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Select
be: Выбраць

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Display type
be: Тып паказу

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Bundle
be: Набор

en: Taxonomy field @field_name not found.
be: Поле таксанаміі @field_name не было знойдзена.
