Synonyms (7.x-1.6) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Ordered list
bo: གོ་རིམ་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ

en: Unordered list
bo: གོ་རིམ་མེད་པའི་མིང་ཐོ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Numeric
bo: ཨང་གྲངས

en: Simple separator
bo: སྟབས་བདེའི་མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་སྤྱི་མིང་ཞིག་བདམས་འདུག གདམ་ཚན་ནས་བརྗེ་རོགས།

en: Select terms from vocabulary @voc
bo: སྤྱི་མིང་@voc་ལ་ཐ་སྙད་འདེམ་པ

en: Select terms
bo: ཐ་སྙད་འདེམ་པ

en: If checked, taxonomy term parents will appear in the breadcrumb trail.
bo: གལ་སྲིད་བདམས་ཚེ་ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག་ནང་དུ་རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད་ཀྱི་མ་ཁོངས་མངོན་ངེས།

en: Inject hierarchy into breadcrumb trail
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག་ནང་དུ་གོ་རིམ་འཇུག་པ

en: Enter a taxonomy term name.
bo: རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད་ཀྱི་མིང་ཞིག་ནང་འཇུག་བྱེད་པ།

en: Limit to these vocabularies
bo: སྤྱི་མིང་འདི་དག་ལ་ཚོད་འཛིན

en: If no vocabularies are checked, terms from all vocabularies will be accepted.
bo: གལ་སྲིད་སྤྱི་མིང་གང་ཡང་བདམས་མེད་ཚེ། སྤྱི་མིང་ཡོངས་ནས་ཐ་སྙད་དང་ལེན་བྱེད་ངེས།

en: Taxonomy field @field_name not found.
bo: རིགས་དབྱེའི་གནས་ཁོངས་@field_name་རྙེད་མ་ཐུབ།

en: grouped
bo: ཚོ་ཁག་བཟོས་ཟིན
