Synonyms (7.x-1.6) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Enable
eu: Gaitu

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Synonyms
eu: Sinonimoak

en: Field
eu: Eremua

en: Save
eu: Gorde

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Select
eu: Aukeratu

en: Sort
eu: Sailkatu

en: Ordered list
eu: Zerrenda ordenatua

en: Unordered list
eu: Zerrenda ez ordenatua

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: Numeric
eu: Zenbakia

en: exposed
eu: agerian jarri

en: Select terms from vocabulary @voc
eu: Aukeratu terminoak @voc hiztegitik

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
eu[0]: Terminoa @terms ezin da aurkitu
eu[1]: Terminoak @terms ezin dira aurkitu
