Synonyms (7.x-1.6) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Search
fil: Hanapin

en: - None -
fil: - Wala -

en: Save
fil: Pangalagaan
