Synonyms (7.x-1.6) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Synonyms
gu: સમાનાર્થી

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Save
gu: સાચવો

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ

en: Bundle
gu: બંડલ
