Synonyms (7.x-1.6) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Synonyms
ml: പര്യായങ്ങൾ

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Manage
ml: നിയന്ത്രിക്കുക
