Synonyms (7.x-1.6) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Type
os: Тип

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Field
os: Быдыр

en: Save
os: Ныффысс
