Synonyms (7.x-1.6) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Synonyms
sq: Sinonime

en: Save
sq: Ruaj
