Synonyms (7.x-1.6) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Enable
sr: Укључи

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Save
sr: Сачувај

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет
