Synonyms (7.x-1.6) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Type
te: రకం

en: Enable
te: చేతనించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Field
te: ఖాళీ

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: Select
te: ఎంచుకోండి
