Synonyms (7.x-1.6) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Save
th: บันทึก

en: Manage
th: จัดการ

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: Select
th: เลือก

en: Passed
th: ผ่าน

en: Bundle
th: กลุ่ม
