Synonyms (7.x-1.6) - en to tr translation catalogue (31 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Synonyms
tr: Eşanlamlılar

en: Field
tr: Alan

en: Save
tr: Kaydet

en: Manage
tr: Yönetim

en: Separator
tr: Ayraç

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: Select
tr: Seç

en: Passed
tr: Geçti

en: Sort
tr: Sırala

en: Ordered list
tr: Sıralı liste

en: Unordered list
tr: Sıralanmamış liste

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Display type
tr: Gösterim türü

en: Autocomplete
tr: Otomatik tamamla

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Numeric
tr: Sayısal

en: Simple separator
tr: Basit ayırıcı

en: exposed
tr: açıkça

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
tr: Geçersiz bir sözlük seçtiniz. Lütfen seçenekler bölümünden değiştiriniz.

en: Select terms from vocabulary @voc
tr: Terimleri şu sözlükten seçin @voc

en: Select terms
tr: Terimler seçin

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
tr[0]: Şu terimler bulunamadı: @terms

en: Term name or synonym
tr: Terim adı veya eşanlamlısı

en: Transform dashes in URL to spaces in term name filter values
tr: URL adresindeki kısa çizgileri, terim adı süzgeç değerlerinde boşluklara dönüştür

en: Taxonomy field @field_name not found.
tr: @field_name sınıflandırma alanı bulunamadı.

en: grouped
tr: gruplanmış
