Synonyms (7.x-1.6) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Enable
ur: فعال

en: Search
ur: تلاش

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
