Synonyms (7.x-1.6) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Enable
bg: Активирай

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: - None -
bg: - Не -

en: Synonyms
bg: Синоними

en: Field
bg: Поле

en: Save
bg: Запази

en: Select
bg: Избери
