Synonyms (7.x-1.6) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Save
bn: সংরক্ষণ
