Synonyms (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Enable
ca: Habilita

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: - None -
ca: - Cap -

en: Synonyms
ca: Sinònims

en: Field
ca: Camp

en: Save
ca: Desa

en: Manage
ca: Gestiona

en: Separator
ca: Separador

en: Failed
ca: Fallat

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Sort
ca: Ordenació

en: Ordered list
ca: Llista ordenada

en: Unordered list
ca: Llista desordenada

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Numeric
ca: Numèric

en: Simple separator
ca: Separador simple

en: exposed
ca: exposat

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
ca: S'ha seleccionat un vocabulari incorrecte. Si us plau, canvia-ho a les opcions.

en: Select terms from vocabulary @voc
ca: Selecciona termes del vocabulari @voc

en: Select terms
ca: Selecciona termes

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
ca[0]: No s'ha pogut trobar el terme: @terms
ca[1]: No s'han pogut trobar els termes: @terms

en: Term name or synonym
ca: Nom del terme o sinònim

en: Transform dashes in URL to spaces in term name filter values
ca: Transforma els guions a les URLs en espais als noms  de terme en valors dels filtres

en: Taxonomy field @field_name not found.
ca: No s'ha trobat el camp de taxonomia @field_name.

en: grouped
ca: agrupat
