Synonyms (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Synonyms
hu: Szinonimák

en: Merge
hu: Egyesít

en: Taxonomy field @field_name not found.
hu: @field_name taxonómiamező nem található.

en: synonyms
hu: szinonimák
