Synonyms (7.x-1.6) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Enable
is: Virkja

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Synonyms
is: Samheiti

en: Field
is: Svæði

en: Save
is: Vista

en: Manage
is: Stjórnun

en: Separator
is: Skilja

en: Sort
is: Raða

en: Ordered list
is: Raðaður listi

en: Unordered list
is: Óraðaður listi

en: Display type
is: Birta tegund

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling
