Synonyms (7.x-1.6) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Enable
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Synonyms
kk: Синонимдар

en: Field
kk: Өріс

en: Save
kk: Сақтау
