Synonyms (7.x-1.6) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Enable
km: បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Synonyms
km: វេវចនសព្ទ

en: Field
km: វាល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ
