Synonyms (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: - None -
lt: - Joks -

en: Synonyms
lt: Sinonimai

en: Field
lt: Laukelis

en: Save
lt: Saugoti

en: Manage
lt: Valdyti

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Bundle
lt: Paketas

en: Numeric
lt: Skaitmeninis
