Synonyms (7.x-1.6) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Synonyms
mn: Ойролцоо утгатай үг

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах
