Synonyms (7.x-1.6) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်
