Synonyms (7.x-1.6) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Bundle
ne: पोका
