Synonyms (7.x-1.6) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Synonyms
nn: Synonym

en: Field
nn: Felt

en: Save
nn: Lagre
