Synonyms (7.x-1.6) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Enable
ps: سالول

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Manage
ps: سمبالونه

en: Select
ps: غوره

en: Bundle
ps: بنډل

en: Numeric
ps: شمېريز
