Synonyms (7.x-1.6) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Enable
sk: Povoliť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Synonyms
sk: Synonymá

en: Field
sk: Pole

en: Save
sk: Uložiť

en: Manage
sk: Spravovať

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Select
sk: Zvoľte

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Ordered list
sk: Usporiadaný zoznam

en: Unordered list
sk: Neusporiadaný zoznam

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Numeric
sk: Číselný

en: Simple separator
sk: Jednoduchý oddeľovač

en: exposed
sk: odkrytý

en: Select terms from vocabulary @voc
sk: Vyberte termín zo slovníka @voc

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
sk[0]: Nemôžem nájsť výraz: @terms
sk[1]: Nemôžem nájsť výrazy: @terms
sk[2]: Nemôžem nájsť výrazy: @terms

en: Term name or synonym
sk: Názov termínu alebo synonymum
