Synonyms (7.x-1.6) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Synonyms
sl: Sinonimi

en: Field
sl: Polje

en: Save
sl: Shrani
