Synonyms (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Synonyms
sv: Synonymer

en: Merge
sv: Sammanfoga

en: Taxonomy field @field_name not found.
sv: Taxonomifält @field_name hittades inte.

en: Merge taxonomy terms
sv: Slå samman taxonomitermer
