Syntax Highlighter (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Installed
hy: Տեղադրված
