Syntax Highlighter (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Theme
jv: Tema

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Enabled languages
jv: Basa sing diuripaké

en: Installed
jv: Dipasang

en: Pages or PHP code
jv: Kaca utawa kode PHP
