Syntax highlighter (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: Enabled languages
af: Geaktiveerde Tale

en: PHP filter
af: PHP-filter
